Fórum

Admin TS J1rka

Zdravím a zároveň loučím se s Adminem  J1rka děkuji za vstřícnost, ochotu, odhodlání TS server kariérně posunout dál, nadšený být v A. teamu. Z osobních důvodu se v dobrém a smutném loučíme. J1rko DÍKY!?

Jménem Game-World.cz J1rko, ti děkujeme za dlouholetou práci a spolupráci s našim A. teamem a my ti přejeme v IRL životě, hodně štěstí, zdraví a vela dalších a velkolepých úspěchů v tvém osobním životě. Přeje panprstenu2

 

 

 

F1 RENAULT team /Ondřej „Mercury“ Hošek/

Zdravím, dnešním dnem jsme zahájily spolupráci s jezdem F1 RENAULT team ze hry rFactor 2. Můžete se těšit na streamy, turnaje a kvalifikace a hlavně pojede za Game-World !!!!!???   Zde je náš Matador/“influncer“ a něco málo o něm 🙂 https://www.facebook.com/Ondrej.Mercury.Hosek/   Jmenuji se Ondřej Hošek je mi 20 let a v Sim-Racingu vystupuji pod přezdívkou Mercury. Už od malička mě fascinovalo závodění „z domova“ a chtěl jsem se k tomu dostat. V roce 2015 jsem začal trošku víc jezdit a zajímat se o to a pak už to šlo samo. Pro nadcházející půl rok budu jezdit v České F1 Lize ve skupině A a týmu Renault.  

Úspěchy a zkušenosti:

Šampion Virtual Racing ligy 2017 (RallyCross) Celkově 8. místo v podzimní sezoně České F1 Ligy 2017 skupiny B (F1) Šampion jarní sezony České F1 Ligy 2018 skupiny B (F1) Vítěz Pohárku konstruktérů jarní sezony České F1 Ligy 2018 (F1) Účastník I. RallyCrossového draftu RX Cupu (Reálné závodění) 6. místo v RGPL Endurance 8h SPA Francorchamps (GT3) DNF na Projecto Sim Racing 24h Mexico Vítěz 2h Le Mans Czech Endurance Racing League 2018 (GT3) Celkově 4. místo v podzimní sezoně České F1 Ligy 2018 skupiny A (F1) Vítěz Pohárku konstruktérů podzimní sezony České F1 Ligy 2018 (F1) Úspěšně kvalifikovaný do Mercedes Benz Virtual GP 2019
  1. místo Mugello Mercedes-Benz Virtual GP (GT3)
  2. místo 500 mil Indianapolis na České F1 Lize 2019
 

Grafika Game-World.cz

Tímto založeným Fórem, bych chtěl velmi poděkovat za skvělou spolupráci hráči/uživateli na serveru DargGamers567. 

Píše se období 16.8.2016, kdy jsem rozjel fungování našeho serveru, nijak jsem neřešil věci kolem design, celkovou grafiku serveru a ani budování naší značky. Jediné co jsem řešil, aby server běžel jak má a bez ostatních komplikací. Hráčů přibývalo víc a víc a mě nezbývala jiná šance než řešit problém, mít svůj FB, mít dodělaný web a co design na TS ??

Jednoho ale se stal zázrak, nevím který den a měsíc to byl ale ozval se najednou hráč, který četl mé příspěvky na jeho  7 days komunitě. Najednou potřeboval toto a támto a ve finále chtěl prostřednictvím jeho komunity mi pomáhat a celkově jsme si i rozuměly. Proto druhý den nastala ta chvíle, kdy mi nabídl, že pro náš server udělá grafiku, já s tím samozd. souhlasil a mohl jsem rozjet to, co jsem na začátku dění řešil.

Proto ještě jednou velké DÍK a doufám že spolupráce potrvá nadále s pozdravem panprstenu2.

Kontakt na grafika: [email protected]

NEW WEB/NEW DESIGN

Zdravím, určitě jste si všimly (hlavně ti starší členové/návštěvníci webu) že se trochu nebo úplně změnil web, kde starší příspěvky 2018/2017 zmizely nebo nejsou již k dohledání ????

Odpověď jednoduchá a ta zní takto:

  1. Web byl v dezolátním stavu jak designově tak po http směru..
  2. WEB se propojil i nově od (července 2019) s RP Fivem serverem
  3. Nebyl pravidelně zálohován (prakticky vůbec)

Na závěr tedy doufám že se vám nový web libí a bude pro vás zajímavější a obsahově lepší. Loučí se panprstenu2  🙂